foto 2011
tytuł NEWS

Nowe cuda na Cudawiankach...

WProgram tegorocznych Cudawianków zostaje wzbogacony o nowe elementy. Poza dobrze znanymi komponentami jak Aleja Cudów czyli warsztaty, Alternatywne Zwiedzanie Miasta czy Akcja Wianki pojawią się nowe, dzienne aktywności skierowane do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Zapraszamy do Ekostrefy | Strefy Relaksu, w której zostaną przeprowadzone działania z zakresu muzykoterapii, eko-edukacji, jogi i tai-chi dla różnych grup wiekowych. Cudawianki chętnie wspierają aktywności typu slow life czyli sztuki wolnego życia. Namawiamy do zwolnienia tempa i złapania głębokiego oddechu. Na terenie warsztatów pojawi się Kids Corner skierowany dla najmłodszych dzieci w wieku 2+. Zabawa bańkami mydlanymi, budowanie kartonowego miasta czy upcycling zabawek z pewnością znajdą swoich zwolenników.

Na Bulwarze Nadmorskim odbędzie się akcja Bulwar Sztuki wspierająca inaugurację dizajnerskich instalacji w ramach Gdynia Playground – przyjdź i wykonaj z artystami kolorowy kalejdoskop, odwiedź nas z rodziną na pikniku lub namaluj mozaikę na falachronie. A jeśli nie chcesz malować zapraszamy na Cudafunky – do specjalnej strefy street dance dla tych, którzy kochają popping, break dance czy hip-hop – wspólnie zatańczymy wraz z najlepszymi tancerzami z Trójmiasta.

W odróżnieniu od zeszłych lat Alternatywne Zwiedzanie Miasta będzie miało charakter zmotoryzowany. W ramach Cuda Tour zwiedzimy miasto specjalnie oznakowanym autobusem w towarzystwie uwielbiających Gdynię przewodników. Nowe cuda na Cudawiankach gwarantują wyśmienitą zabawę.

Pełen program dziennych aktywności zostanie ogłoszony w maju.
Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

<< WRÓĆ