foto warsztaty
tytuł NEWS

WARSZTATY + AKCJA WIANKI

Cudawianki to nie tylko działania muzyczne i koncerty na Plaży Śródmieście. Zachęcamy do stoczenia pojedynku ze swoją wyobraźnią. Zabierz znajomych i rodzinę i weź udział w działaniach warsztatowych. Tradycyjnie już w Alei Topolowej na świętojańskich miłośników kreacji własnych czekać będą bogate „kramy” z artystycznymi propozycjami na spędzenie pierwszego dnia wakacji w Gdyni. Daj się zaskoczyć i daj się wciągnąć w ręczne robótki. Nie masz zdolności manualnych, nie martw się, mamy także propozycje dla opornych, a nasi artyści z pewnością nie wypuszczą nikogo z pustymi rękami. Uaktywnij się i przygotuj dla siebie i bliskich zestaw wyjątkowych gadżetów na resztę lata. W Alei Cudów nie limitujemy wieku, ani zdolności, jedynym biletem wstępu jest chęć aktywnego udziału w programie cudawiankowej części warsztatowej. W ramach warsztatów odbędą się liczne konkursy z nagrodami.

W programie: warsztaty z budowy prostych instrumentów muzycznych i obiektów dźwiękowych z przedmiotów codziennego użytku, warsztaty tworzenia instrumentów z elektrośmieci, warsztaty komiksowe, kreowanie własnych exlibrisów, warsztaty sitodruku, wykonywania pinów i art-magnesów.

Na miłośników wyplatania wianków czekają stanowiska eko i etno wianków.

Akcja Wianki - ulubiona akcja dzienna uczestników Cudawianków z pewnością przyciągnie nowych miłośników, a wyczarowane cuda chętnie ocenimy i nagrodzimy w ramach konkursu na najpiękniejszy etno wianek i najbardziej pomysłowy eko wianek.

Miejsce: Gdynia | Aleja Topolowa | Bulwar Szwedzki
Czas: 12.00-18.00
Wstęp wolny!

PROGRAM WARSZTATÓW

AKCJA WIANKI

<< WRÓĆ